» درباره ما

اوژن کیمیاگر فضا

شرکت اوژن سیستم جهان به منظور ارائه کامل ترین و مدرن ترین سیستم های نگهداری اسناد و کالا با پشتوانه 50 سال تولید و تجربه در این صنعت توسط جمعی از مخترعین کشور و نخبگان صنعت و دانشگاه  تأسیس گردید و با تفکر ایجاد پویایی و تحرک در صنعت نگهداری اسناد و کالا با ارائه جدیدترین تکنولوژی ها و آخرین دستاوردهای روز دنیا، تلاش دارد فاصله موجود بین کشور عزیزمان  ایران و کشورهای پیشرفته در این زمینه را از بین ببرد.

شرکت اوژن، بر اساس سند چشم انداز خود در نظر دارد، به عنوان رهبر صنعت نگهداری اسناد و کالا در ایران بتواند جدیدترین محصولات خود را صادر نموده و گام های مؤثری را برای تبدیل شدن به یک برند جهانی بردارد؛ به همین منظور در دهه هشتاد با احداث کارخانه جدیدی به مساحت بالغ بر ده هزار متر مربع در شهرک صنعتی اشتهارد، بزرگترین شهرک صنعتی ایران با مدرنترین ماشین آلات تولیدی و خط رنگ پودری تمام رباتیک، سعی نموده تا سریعاً راه های رسیدن به اهداف خود را هموار نماید.

مأموریت شرکت اوژن، ارائه مشاوره و اجرای راهکارهای خلاقانه برای نگهداری کالا و اسناد به منظور ارتقاء بهره وری، با در نظر گرفتن ایمنی و سلامت مشتریان مبتنی بر استانداردهای جهانی می باشد.

امروزه یکی از دغدغه های شرکتها و سازمانها، کمبود فضای کافی برای نگهداری کالاها و اسناد می باشد. شرکت اوژن با شعار "اوژن کیمیاگر فضا" به منظور تأمین این نیاز نسبت به تولید محصولاتی مطابق با فن آوری نوین جهانی در این صنعت اقدام نموده است.

لازم به ذکر است حاصل تلاش های بی وقفه تیم R & D  با بکارگیری راهکارهای خلاقانه منجر به تولید محصولاتی جدید در ایران و خاورمیانه گردیده است. شرکت اوژن با بهره وری از تیم کارشناسی قوی و کارکنانی متعهد و متخصص، آمادگی دارد تا با ارائه مشاوره رایگان به مشتریان خود آنها را در انتخاب مناسب ترین راهکار برای نگهداری انواع کالا و اسناد یاری نماید.

برخی از خدماتی که توسط شرکت اوژن ارائه می شوند به شرح زیر می باشند:

  •  مشاوره و اجرای جدیدترین سیستم های بایگانی و قفسه بندی انبار با در نظر گرفتن معیارهای ایمنی و سلامت مشتریان

  • مشاوره و اجرای شرایط محیطی استاندارد برای نگهداری اسناد و کالا

  • ارائه طرح توجیهی برای کمک به تصمیم مدیران
  • ارائه خدمات پس از فروش و پایبندی متعهدانه نسبت به مشتریان در نگهداری وحفظ کیفیت و استمرار بهره برداری بهینه از سیستم های نصب شده در کنار خریداران، از اصول اصلی اوژن در راستای کسب رضایت مندی مشتری   می باشد.

اوژن تا کنون بیش از   1000   پروژه را طراحی، تولید و اجرا کرده است که از جمله آنها می توان به مشاوره، طراحی، تولید و اجرا در بالاترین مرکز علمی کشور " دانشگاه صنعتی شریف "، بالاترین مرکز استاندارد ایران " سازمان ملی استاندارد " و همچنین تندیس و لوح زرّین از معتبرترین مرکز انتخاب برترین محصول "HOFEX 2013  " ، "HOFEX 2015 " 

 "HOFEX 2016  " ، " تندیس برترین در مشتری مداری " ، " تندیس برترین چهره های ماندگار کیفیت ایران " از انجمن کیفیت  ایران را نام برد.

 

 

 

مشاوره رایگان و کارشناسی تخصصی