شرکت تولید کننده قفسه انبار کالا و بایگانی اسناد

اوژن سیستم جهان

اوژن کیمیاگر فضا 

شعار اوژن

رتبه اول صنعت نگهداری اسناد و کالا در خاورمیانه و CIS

چشم اوژن

ارائه و اجرای راهکارهای جامع و خلاقانه جهت بهینه سازی فضا و بالابردن بهره وری مشتریان در نگهداری اسناد و کالا با طراحی و تکنولوژی روز جهان

ماموریت اوژن

اوژن کیمیاگر فضا

شرکت اوژن سیستم جهان تولید کننده انواع قفسه های انبار کالا و بایگانی اسناد

شرکت اوژن سیستم جهان به منظور ارائه کامل ترین و مدرن ترین سیستم های نگهداری اسناد و کالا با پشتوانه 50 سال تولید و تجربه در این صنعت توسط جمعی از مخترعین کشور و نخبگان صنعت و دانشگاه تأسیس گردید و با تفکر ایجاد پویایی و تحرک در صنعت نگهداری اسناد و کالا با ارائه جدیدترین تکنولوژی ها و آخرین دستاوردهای روز دنیا، تلاش دارد فاصله موجود بین کشور عزیزمان ایران و کشورهای پیشرفته در این زمینه را از بین ببرد.

اوژن سیستم جهان

خدمات نصب و راه اندازی انواع قفسه بندی

شرکت اوژن سیستم جهان با نیم قرن سابقه در مشاوره، طراحی، تولید و اجرای انواع قفسه بندی انبار و سیستم های بایگانی توانسته است جمعی از فنی ترین و متخصص ترین افراد را در حوزه ی نصب و راه اندازی انواع قفسه بندی گرد هم آورد.

گروه نصب با تجربه و مجرب اوژن آماده ی خدمت رسانی جهت نصب انواع قفسه بندی انبار ریلی، مونتاژ قفسه بندی انبار، دمونتاژ قفسه بندی انبار و انواع کمدهای بایگانی ریلی با رعایت تمامی استانداردها و موارد امنیتی در اقصی نقاط کشور می باشد.

چشم انداز اوژن

بر اساس سند چشم انداز خود در نظر دارد، به عنوان رهبر صنعت نگهداری اسناد و کالا در ایران بتواند جدیدترین محصولات خود را صادر نموده و گام های مؤثری را برای تبدیل شدن به یک برند جهانی بردارد؛ به همین منظور در دهه هشتاد با احداث کارخانه جدیدی به مساحت بالغ بر ده هزار متر مربع در شهرک صنعتی اشتهارد، بزرگترین شهرک صنعتی ایران با مدرن ترین ماشین آلات تولیدی و خط رنگ پودری تمام رباتیک، سعی نموده تا سریعاً راه های رسیدن به اهداف خود را هموار نماید.

مأموریت شرکت اوژن، ارائه مشاوره و اجرای راهکارهای خلاقانه برای نگهداری کالا و اسناد به منظور ارتقاء بهره وری، با در نظر گرفتن ایمنی و سلامت مشتریان مبتنی بر استانداردهای جهانی می باشد.

امروزه یکی از دغدغه های شرکت ها و سازمان ها ، کمبود فضای کافی برای نگهداری کالاها و اسناد می باشد. شرکت اوژن با شعار "اوژن کیمیاگر فضا" به منظور تأمین این نیاز نسبت به تولید محصولاتی مطابق با فن آوری نوین جهانی در این صنعت اقدام نموده است.

لازم به ذکر است حاصل تلاش های بی وقفه تیم R & D  با به کارگیری راهکارهای خلاقانه منجر به تولید محصولاتی جدید در ایران و خاورمیانه گردیده است. شرکت اوژن با بهره وری از تیم کارشناسی قوی و کارکنانی متعهد و متخصص، آمادگی دارد تا با ارائه مشاوره رایگان به مشتریان خود آن ها را در انتخاب مناسب ترین راهکار برای نگهداری انواع کالا و اسناد یاری نماید.

 

برخی از خدماتی که توسط شرکت اوژن ارائه می شوند :

  •  مشاوره و اجرای جدیدترین سیستم های بایگانی و قفسه بندی انبار با در نظر گرفتن معیارهای ایمنی و سلامت مشتریان
  • مشاوره و اجرای شرایط محیطی استاندارد برای نگهداری اسناد و کالا
  • ارائه طرح توجیهی برای کمک به تصمیم مدیران و مدیران انبار
  • ارائه خدمات پس از فروش و پایبندی متعهدانه نسبت به مشتریان، از اصول اصلی اوژن در راستای کسب رضایت مندی مشتری می باشد.

اوژن تا کنون بیش از 1000 پروژه را طراحی، تولید و اجرا کرده است که از جمله آن ها می توان به مشاوره، طراحی، تولید و اجرا در معتبرترین مرکز علمی کشور " دانشگاه صنعتی شریف "، معتبرترین مرکز استاندارد ایران " سازمان ملی استاندارد " و همچنین تندیس و لوح زرّین از معتبرترین مرکز انتخاب برترین محصول " HOFEX 2013 " ، " HOFEX 2015 " و "HOFEX 2016 " ، " تندیس برترین در مشتری مداری " ، " تندیس برترین چهره های ماندگار کیفیت ایران " از انجمن کیفیت ایران را نام برد.

برای مشاهده تمامی مشتریان اوژن سیستم جهان تا کنون می توانید به صفحه مشتریان ما مراجعه نمایید.

استانداردهای اوژن

گواهینامه ی بین المللی ایزو 9001:2015 (سیستم مدیریت کیفیت)

اوژن سیستم جهان در اواخر سال 1399 موفق به اخذ گواهینامه ی بین المللی 9001:2015 شد. این گواهینامه یکی شاخصه‌های استاندارسازی نحوه مدیریت سازمان‌ها در سطح جهانی می باشد.

هدف اصلی از استقرار چینین سیستمی در سازمان، ارتقای رضایت مشتری از طریق بهبود خدمات و تولید می باشد.

گواهینامه ی بین المللی ایزو 2018: 10002(رسیدگی به شکایات مشتریان)

دریافت گواهینامه ی 10002: 2018 یکی دیگر از اعتباراتی است که اوژن سیستم جهان آن را به سازمان خود بخشیده است.

مدیریت بر شکایات مشتریان و افزایش استانداردهای خدمات به مشتریان را در راستای کاری خود قرار داده است. اوژن سیستم جهان به شکایات مشتریان در اسرع وقت رسیدگی می کند و از بازخوردهای آنان در جهت بهبود ارائه ی خدمات خود استفاده بهره مند می شود.

گواهینامه ی بین المللی ایزو 10004:2018 (رضایتمندی مشتری)

هدف از دریافت گواهینامه ی بین المللی ایزو 10004:2018 توسط شرکت اوژن، ایجاد احساس اطمینان خاطر مشتریان، ایجاد فروش بیشتر، ایجاد محیط پویای مشتری مدار، توجه به رضایت مشتری به عنوان مهم ترین آیتم و ایجاد مزیت رقابتی

گواهینامه ی بین المللی CE(European Community)

اوژن سیستم جهان به عنوان تولید کننده انواع قفسه و سیستم های نگهداری کالا و اسناد توانسته است گواهینامه ی بین المللی CE را دریافت کند.

اوژن می تواند بر روی محصولات خود نشان CE را علامت گذاری نماید. به این ترتیب، ما اعلام می نماییم که محصولات ما با کلیه ی الزامات لازم (مقررات و استانداردهای اروپایی) مطالبقت دارد و می توانیم در مناطق اروپایی، محصولاتمان را به فروش برسانیم.

بازار اتحادیه اروپا تصدیق می‌کند که کالاهایی که دارای نشان CE هستند، می‌توانند بدون هیچگونه مانعی در منطقه اقتصادی اروپا فروخته شوند و مصرف‌کنندگان نیز اطمینان خواهند داشت که کالاهایی که خریداری می‌کنند کلیه نیازهای اساسی بهداشتی، ایمنی و محیط زیستی را برآورده می‌کند.

بیانیه ارزشها

  • ما باور داریم نگرش سیستماتیک و اجرای برنامه محور، منجر به هم افزایی گردیده و ما را به اهداف سازمانی می رساند.
  • ما در قبال مشتریان خود اخلاقاً پاسخگو هستیم و با تکیه بر فرهنگ سازمانی خود،خوشنامی شرکت را ارتقا می دهیم
  • ما با هوشمندانه کار کردن و تولید محصولات با ارزش و بکارگیری تکنولوژی روز دنیا امکان انتخاب بهترینها را فراهم می آوریم
  • ما برای همکارانمان به عنوان ارزشمندترین سرمایه های سازمانی فرصت یادگیری، رشد و توسعه را ایجاد می نماییم
  • ما به مسئولیت پذیری و پاسخگو بودن پایبند هستیم.

 

انسان عضوی از جامعه، شغل، تمدن یا مذهب است. او فقط یک فرد نیست.(آنتوان دوسنت اگزوپری)

مسئولیت اجتماعی

می دانیم اگر ایران با بحران کم آبی مواجه است، اگر طبیعت رو به نابودی است، اگر بادکنک های کودکان کار به فروش نرفته است، اگر چندین هزار نفر در جاده ها جان می بازند، اگر به کودکی تجاوز می شود و هزاران اگر و امای دیگر، در مقابلش ما مسئولیم. ما در ایجاد چنین مشکلاتی سهیم هستیم وگره این مشکلات زمانی باز خواهد شد که آگاه باشیم که مسئولیم.

مسئولیت اجتماعی را می توان خرد جمعی نامید. خردی که یک جامعه با حضور آن چنان قدرتمند عمل می کند که افراد جامعه در آن به تنهایی انرژی و انگیزه ی حرکت را در خود احساس می کنند.
عدم وجود این خرد جمعی یک جامعه را چنان از راه به در می کند که هیچ چیز و هیچ فردی برای آن ها اهمیت چندانی ندارد.
با وجود تکامل در انتظارات و خلق ارزش های نو، مسئولیت اجتماعی شرکتی (CSR) در شرکت ها و سازمان ها به وجود آمد. ارزشی که عنوان می کند:
فروش کالا و خدمات فقط هدف آن ها نیست. جوامع خواهان به وجود آوردن ارزش های مشترکی هستند که به تمامی افراد جامعه نفع برساندو مسئولیت اجتماعی شرکت ها را می توان از سه بعد، اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی مورد بررسی قرار داد.

شرکت اوژن سیستم جهان با همکاری تیم مهرآگه مسئولیت اجتماعی خود را در قالب مسئولیت اجتماعی خیرخواهانه به مرحله ی ظهور رسانده است.
تیم مهرآگه با حمایت اوژن به منظور آگاهی بخشی و فرهنگ سازی و همچنین حمایت از زنان سرپرست خانوار و کودکان جامعه، گام بزرگی برای انجام مسئولیت اجتماعی خویش برداشته است.

اوژن سیستم جهان بر این باور است که با برداشتن قدم هایی به سوی مهربانی، آشتی با خود، صلح جهانی، با عشق و یکدلی، رهروی آگاهی بخشی از سرزمینمان باشد.

بخشی از کارهای انجام شده به عنوان مسئولیت اجتماعی:
ساخت کانکس برای زلزله زدگان سرپل ذهاب کرمانشاه
حضور در مناطق زلزله زده میانه
کمک به تامین منابع آبی سیل زده استان سیستان و بلوچستان

جوایز و افتخارات ملی اوژن