قفسه آرشیو

قفسه آرشیو (جای سی دی )

کمد آرشیو

قفسه سی دی چیست؟

به منظور حفظ و نگهداری اطلاعات ارزشمندی که در بسیاری از مراکز آرشیوی و بایگانی، روی سی دی (CD) یا دی وی دی (DVD) ذخیره شده است، نحوه مناسب آرشیو این نوع خاص‌ از ابزار اطلاعاتی، باید مورد توجه قرار گیرد.

سی دی ‌ها ترکیبی از لایه‌های ورقه ورقه آسیب‌پذیر هستند که به شدت تحت تأثیر نور، رطوبت، دما، فشار و کاربرد و استفاده نامناسب صدمه‌ می‌بینند.

سی دی ها را باید در دمای 20-10 درجه سانتی گراد(68-f 50) و رطوبت 50-40% نگهداری کرد و از تغییرات ناگهانی دما و رطوبت نسبی‌ جلوگیری نمود.

سی دی ‌ها باید در یک محل تاریک بدون نور نگهداری شوند. قفسه های نگهداری از سی دی‌ها باید بر روی ریل های ثابت به منظور بی‌حرکت نگهداشتن سی دی در قفسه باشد.

بازدید دوره‌ای(سالانه) از سی دی‌ها به منظور تخمین میزان افت سی دی‌ها لازم است.

به طور کلی کارخانه‌ ها و شرکت‌های تولید کننده کمی هستند که عمر بیشتر از یک دهه را برای محصولاتشان تضمین می‌کنند و به همین دلیل است که تجهیزات‌ حفاظتی سی‌دی ‌ها اهمیت پیدا می‌کند و باید به اصول‌ نگهداری مناسب از این ابزار اطلاعاتی توجه کرد.

توجه به این نکته‌ که ابزار مورد استفاده برای آرشیویست‌ها، آیا ظرفیت و شرایط لازم برای‌ نگهداری اطلاعات و داده‌های مهم را دارند یا خیر و آیا تا کنون حفاظتگران آرشیوهای سمعی و بصری، کتابداران و مجموعه‌ داران به این مهم توجه نموده‌اند یا خیر؟ در گذشته‌ای نه چندان دور شاید زیاد مهم نبود که دیسک خریده‌ شده را می توان آرشیو کرد یا خیر؟ و یا اینکه عمر کوتاهی دارد و ممکن است‌ چند سال دیگر حتی به مرور زمان از بین برود، اما اکنون باید به این نکته‌ توجه کنیم.

در بسیاری از این مراکز هیچ کنترلی برای میزان دما و رطوبت صورت‌ نمی‌گیرد، علاوه بر آنکه نور مورد استفاده برای مطالعه و کار کارمندان بر سی‌دی‌ها می‌تابد و همچنین به کیفیت و نوع سی‌دی انتخابی‌ برای آرشیو و نگهداری اطلاعات مهم، توجه نشده است و اغلب از هر سی‌دی یک یا دو نمونه کپی وجود دارد که فقط در جعبه‌های معمولی‌ سی‌دی نگهداری می‌شوند و فاقد هر گونه حفاظ لازم برای سی‌دی ‌ها می‌باشند.

شرکت اوژن سیستم جهان همزمان با پیشرفت تکنولوژی و تغییر نوع ذخیره سازی مطالب از کاغذی به دیجیتالی محصولات مرتبط برای نگهداری اصولی این نوع سیستم ها را نیز طراحی و تولید کرده است.

یکی از این سیستم ها محصولی به نام "قفسه سی دی" است که قابل استفاده جهت آرشیو فیلم و میکرو فیلم ها، آرشیو CD( قفسه سی دی) و قفسه دی وی دی DVD (قفسه DVD) با پذیرش ظرفیت بالا می باشد. قفسه سی دی با نام های کمد سی دی، کمد CD، قفسه CD، قفسه دی وی دی (قفسه DVD)، قفسه دی وی دی، کمد ریلی سی دی، کمد کشویی سی دی، سیستم نگهداری سی دی و بایگانی سی دی نیز رایج است.

این قفسه بصورت کشویی، با رنگ پودری الکترواستاتیک و در سه نوع کشویی، ریلی و ایستاده تولید می شوند.

کمد آرشیو شرکت اوژن سیستم جهان برای نگهداری و جلوگیری از آسیب دیدگی فیلم و آرشیو طراحی و تولید شده است.

با استفاده از این محصول طول عمر اطلاعات و اسناد الکترونیکی بیشتر خواهد شد.

با وجود آرشیو سازی الکترونیکی، برخی از سازمان ها آرشیو های فیزیکی نگهداری را انتخاب می کنند تا سرعت بیشتری داشته باشند و دسترسی خود را راحت تر کنند.

با وجود افزایش دیجیتال سازی، بسیاری از انواع اسناد و اشیاء هنوز هم نیاز به ذخیره سازی در آرشیو فیزیکی دارند.

اشیای دارای ارزش تاریخی و اسناد قانونی اغلب باید در شکل اصلی خود نگهداری شوند.

سازمان ها بطور فزاینده با تکیه بر آرشیو های متحرک برای استفاده کارآمد از دارایی ها استفاده می کنند.

آرشیو های متحرک ظرفیت ذخیره سازی از فضای موجود را به حداکثر می رسانند و امنیت ر فراهم میکنند، ذخایر را بخوبی ذخیره هزینه دریافت شده فشرده میکنند.

یکی از محصولات شرکت اوژن سیستم جهان که برای نگهداری و جلوگیری از آسیب دیدگی فیلم و آرشیو، سی دی، دی وی دی، میکرو فیلم و اسناد الکترونیکی طراحی و تولید شده "فایل کشویی فیلم و آرشیو" است که به نام های قفسه کشویی سی دی، کمد سی دی، قفسه CD،قفسه DVD، قفسه دی وی دی، کمد ریلی سی دی، کمد کشویی سی دی، سیستم نگهداری سی دی و بایگانی سی دی، کشوی سی دی، فایل کشویی، فیلم، آرشیو، فایل کشویی فیلم، فایل فیلم، آرشیو فیلم،کشو پلاستیکی و فایل پلاستیکی نیز شناخته می شود. با استفاده از این محصول طول عمر اطلاعات و اسناد الکترونیکی بیشتر خواهد شد.

فایل کشویی فیلم و آرشیو بصورت کشویی، با رنگ پودری الکترواستاتیک و در سه نوع کشویی،قفسه آرشیو ریلی و ایستاده تولید می شوند.

بنابراین با توجه به نیاز خود می توانید از دیگر محصولات مربوط به قفسه و کمد بایگانی اوژن استفاده کنید

مشاوره رایگان جهت افزایش فضای انبار و کاهش هزینه مختص فضای شما

با کارشناسان ما تماس بگیرید تا درباره افزایش فضای مفید و کاهش هزینه‌ها با استفاده از قفسه های آرشیو (اوژن) اطلاعات بیشتری را دریافت کنید.

مشاوره رایگان

افزایش فضای آرشیو، کاهش هزینه

مختص فضای شما

Call us

قفسه آرشیو سی دی اوژن در قالب فیلم

قفسه سی دی یا قفسه دی وی دی شرکت اوژن سیستم جهان جهت آرشیو فیلم و میکرو فیلم ها، آرشیو CD( قفسه سی دی)، DVD و موزه ها با پذیرش ظرفیت بالا می باشد. این قفسه بصورت کشویی، با رنگ پودری الکترواستاتیک و در سه نوع کشویی، ریلی و ایستاده تولید می شوند.

قفسه آرشیو سیدی

قفسه آرشیو سی دی

مزیت قفسه آرشیو اوژن

مزایا و ویژگی قفسه سی دی

• قابل ارائه بصورت کشویی با رنگ پودری الکترواستاتیک
• مناسب جهت نگهداری فیلم و آرشیو با ظرفیت بالا
• کاهش آسیب پذیری فیلم و آرشیو
• دسترسی آسان برای کاربر
• قابل ارائه بصورت کشویی با رنگ پودری الکترواستاتیک
• کاهش آسیب پذیری با در نظر گرفتن حساسیت فیلم
• قابلیت اجرا جهت سطوح امنیتی
• افزایش طول عمر اطلاعات، اسناد، فیلم و آرشیو

• قفسه cd (قفسه dvd) قابل ارائه بصورت کشویی با رنگ پودری الکترواستاتیک
• مناسب جهت نگهداری CD قاب دار یا آویز با ظرفیت بالا
• کاهش آسیب پذیری CD
• کاهش آسیب پذیری با در نظر گرفتن حساسیت فیلم
• قفسه cd (قفسه dvd) قابل اجرا جهت سطوح امنیتی
• افزایش طول عمر اطلاعات، اسناد و قفسه آرشیو

قفسه آرشیو سی دی

قفسه سی دی آرشیو

مزیت قفسه آرشیو سی دی اوژن

مشخصات فنی قفسه آرشیو و قفسه سی دی

• در سه نوع کمد و قفسه کشویی،کمد و قفسه ریلی و ایستاده
• دسترسی آسان برای کاربر
• صرفه جویی بسیار بالا در فضا و هزینه های نگهداری

قفسه آرشیو سی دی

کمد آرشیو سی دی اوژن

کارشناسی و مشاوره

خدمات و پشتیبانی

• اندازه گیری فضا، طراحی نقشه و ارائه مشاوره رایگان برای خرید کمد سی دی
• اعزام کارشناسان متخصص به منظور بازدید از فضای شما
• توضیح مشخصات فنی محصول و استاندارد های اوژن توسط کارشناسان و متخصصان
• ارائه تنوع در محصولات و استفاده از مواد اولیه ی فلزی و MDF طبق سفارش مشتریان

اوژن، کیمیاگر فضا در دنیای بایگانی اسناد و انبار کالا