انتخاب قفسه کتابخانه برای یک کتابخانه عمومی یا سازمانی امری اساسی و تأثیرگذار است. این انتخاب می‌تواند توسعه و سازماندهی
بهتری را برای مجموعه کتب و اسناد فراهم کند. در انتخاب قفسه کتابخانه برای محیط‌های عمومی مانند کتابخانه‌ها یا سازمان‌ها، باید مقاومت و استحکام، قابلیت تنظیم، سازماندهی و مرتب‌سازی، طراحی و زیبایی، توجه به فضای موجود را در نظر گرفت.شرکت اوژن در انتخاب قفسه کتابخانه مناسب به بهبود دسترسی و سازماندهی بهتر کتب و اسناد در کتابخانه یا سازمان کمک می‌کند.با ما همراه باشید

قفسه کتابخانه ریلی

کمد کتابخانه ریلی اوژن با توجه به هزینه نگهداری کتاب بسیار به صرفه می باشد. مهمترین دلیل استفاده از سیستم قفسه کتابخانه ریلی، ارزش افزوده در فضا نسبت به روش های قدیمی نگهداری کتاب (قفسه بندی ثابت) است. کمد کتابخانه ریلی 80% صرفه جویی در محیط بایگانی ایجاد می کند. البته ظرفیت قفسه کتاب ریلی به محیط و نحوه چیدمان صحیح قفسه ها نیز بستگی دارد. کتابخانه ریلی از دو قسمت مکانیزم حرکتی و سازه قفسه تشکیل می گردد. قیمت قفسه کتابخانه ریلی بر اساس کارشناسی انجام گرفته شده و ابعاد محیط محاسبه می گردد. قفسه کتابخانه ریلی دارای سازه فلزی برای دوام بیشتر با کاور تمام MDF با رنگ دلخواه مشتری می باشد. یکی از امکانات بسیار کاربردی فایل کتابخانه ریلی اوژن دارا بودن طرح های خاص براساس سلیقه مشتریان برروی کاورهای قفسه می باشد که باعث زیبایی و کارایی درمحیط کتابخانه می شود. قفسه کتابخانه ریلی تولید شرکت اوژن مناسب برای تمامی کتاب ها در قطع وزیری، قطع رقعی، قطع رحلی کوچک، رحلی متوسط، رحلی بزرگ، کتاب های هنری و نفیس و طومار مناسب است. در کمد کتابخانه ریلی فاصله طبقات به صورت آسان و براساس اندازه کتاب جا به جا می شوند.

کتابخانه ریلی یکی از پرکاربردترین قفسه های کتابخانه ایی برای استفاده در کتابخانه های عمومی، خصوصی و کتابخانه های نهادها، سازمان های خصوصی و دولتی و دیگر ارگان ها است. قفسه کتاب ریلی به علت حذف راهروهای اضافی و همچنین جابجایی و تنظیم آسان طبقات در بین محصولات کتابخانه ای بسیار محبوب می باشد.

قفسه کتابخانه

مشاوره رایگان جهت افزایش فضای کتابخانه و کاهش هزینه مختص فضای شما

با کارشناسان ما (اوژن) تماس بگیرید تا درباره افزایش فضای مفید و کاهش هزینه‌ها با استفاده از سیستم بایگانی ریلی اطلاعات بیشتری را دریافت کنید.
کتابخانه ریلی

قفسه (کمد) کتابخانه ریلی

قفسه کتابخانه

قفسه کتابخانه (ثابت)

قفسه کتابخانه اوژن با طراحی سازه فلزی و کاور تمام MDF، جهت قفسه بندی کتاب در کتابخانه های عمومی، خصوصی و مراکز نگهداری کتاب سازمان ها استفاده می گردد.

شرکت اوژن بزرگترین مشاور و تولید کننده انواع سیستم های نگهداری کتاب در ایران، اقدام به تولید محصول قفسه کتابخانه یا کمد کتابخانه برای آرشیو کردن کتاب، نموده است.

قفسه کتاب فلزی یکی از پرکاربردترین محصولات برای استفاده در کتابخانه های عمومی، خصوصی و کتابخانه های نهادها و سایر ارگان ها می باشد.

قفسه کتابخانه دارای طراحی سازه فلزی برای دوام بالا و کاور تمام MDF یا های گلاس به رنگ دلخواه مشتری می باشد.

یکی از امکانات خاص قفسه کتاب دارا بودن طرح های خاص براساس سلیقه مشتریان برروی کاورهای قفسه می باشد که باعث زیبایی و کارایی درمحیط کتابخانه می شود.

کمد کتابخانه تولید شرکت اوژن مناسب برای تمامی کتاب ها در قطع وزیری، قطع رقعی، قطع رحلی کوچک، رحلی متوسط، رحلی بزرگ، کتاب های هنری و نفیس و طومار مناسب است.

در قفسه بندی کتاب فاصله طبقات به صورت آسان و براساس اندازه کتاب جا به جا می شوند.

قفسه بندی کتابخانه

قفسه (کمد) کتابخانه