» مقالات » نگهداری اسناد » قیمت قفسه ریلی بایگانی

قیمت قفسه ریلی بایگانی

قیمت قفسه ریلی بایگانی

 

قیمت قفسه ریلی بایگانی

قیمت قفسه ریلی بایگانی چقدر است؟ این سوالی است که ما همیشه از مشتریان می شنویم. متأسفانه، پاسخ ساده ای وجود ندارد، اما این مقاله به شما کمک می کند تا دلیل آن را بفهمید.

قفسه های متحرک بایگانی می توانند 15 میلیون تومان یا یک و نیم میلیارد تومان هزینه داشته باشند. ما می دانیم که این پاسخ مفیدی برای شما نیست، اما پاسخ صحیحی است. گزینه "یک اندازه متناسب برای همه" وجود ندارد. عوامل مختلفی در قیمت قفسه ریلی بایگانی شما تأثیرگذار است. در اینجا رایج ترین ملاحظات موثر در قیمت شما وجود دارد. این می تواند به شما در انتخاب بهترین گزینه کمک کند تا بتوانید به سادگی برای خود به دنبال آن چیزی که می خواهید بگردید.

 

اندازه سیستم بایگانی ریلی

بارزترین عامل در قیمت گذاری قفسه های شما اندازه قفسه ریلی بایگانی است که نصب می کنید.  تعداد نصب بیشتر به معنی هزینه بالاتر است.

اندازه را می توان با طول، عرض و ارتفاع اندازه گیری کرد. این یکی از دلایلی است که شما برای ورود و اندازه گیری و برنامه ریزی پروژه خود به یک متخصص ذخیره سازی نیاز دارید. کارشناسان متخصص  در مورد پیکربندی های چند منظوره سیستم های قفسه متحرک متناسب با فضای شما و نیازهای شغلی شما نیز اطلاع خواهند داشت.

 

انواع قفسه ریلی بایگانی

برای قفسه بندی متحرک، سه نوع سیستم وجود دارد. هر سه به طور قابل توجهی میزان فضای مورد استفاده برای ذخیره سازی را کاهش می دهند. تفاوت در نحوه حرکت قفسه است:

 

  • کمد بایگانی کشویی دستی برای بارهای سبک بسیار ایده آل است زیرا کمدها با استفاده از کشش دسته روی ریل به حرکت  در می آید.

 

  • قفسه بایگانی ریلی مکانیکی با استفاده از یک فرمان یا پره تعبیه شده روی قفسه ها روی ریل ها حرکت می کنند. این به شما امکان می دهد با نیروی یک پوند از 4000 الی 10000 پوند را به راحتی جا به جا کنید تا راهروی مورد نظر خود را ایجاد نمایید.

 

  • قفسه های برقی با فشار یک دکمه یا لمس یک صفحه لمسی LCD باز می شوند و دارای یکسری ویژگی های استاندارد و اختیاری برای تنظیم دسترسی و اطمینان از ایمنی هستند. قیمت کمد بایگانی کشویی، قیمت قفسه بایگانی ریلی مکانیکی و قیمت کمد بایگانی ریلی هوشمند به ترتیب از قیمت پایین به بالا قیمت گذاری می شوند.
 

کیفیت سیستم / دوام

دو ویژگی  کیفیت و دوام سیستم برای ارائه بهترین راندمان دست به دست هم می دهند. محصولات با کیفیت بالاتر به طور معمول دوام بیشتری دارند. با سیستم های بایگانی متحرک، انواع مختلفی از طرح های مهندسی نیز وجود دارد. محصول قفسه بندی شده شما با انواع مختلف ضمانت قطعات مختلف ارائه می شود و این می تواند در هزینه کلی تأثیر بگذارد. اگر سیستم شما فقط نیاز به حرکت سه فوت راست و سه فوت چپ دارد، ممکن است ضمانت طولانی تر به همان اندازه مهم نباشد. برای پروژه های سطح بالاتر و پیچیده تر، قرارداد ضمانت و نگهداری طولانی مدت حیاتی است.

 قیمت قفسه ریلی بایگانی

 

میزان محتوای ذخیره سازی

قفسه بندی XTend-Mobile-HighBay

این ممکن است غیرمعمول به نظر برسد، اما آنچه شما در سیستم قفسه های متحرک خود ذخیره می کنید، به اندازه هر عامل دیگری با هزینه ارتباط دارد. قفسه بندی ساده نصب شده روی کمدهای متحرک یک راه حل کم هزینه است. با این حال، کمدهای بایگانی موزه ای که مهر و موم شده اند و در کمدهای متحرک ذخیره شده اند، می توانند بسیار گران تمام شوند. اگر موارد با ارزش بالا را ذخیره می کنید، می خواهید به راه حل ذخیره سازی با کیفیت بالاتر نگاه کنید تا این موارد را ایمن نگه دارد. از طرف دیگر، برای یک سیستم ساده و مدرن بایگانی لازم نیست بیش از حد در راه حل های ذخیره سازی بایگانی ریلی خود هزینه کنید.

 

 

تاثیر زیبایی بر قیمت قفسه ریلی بایگانی

ظاهری که برای فضای بایگانی ریلی خود می خواهید نیز می تواند در قیمت تأثیرگذار باشد. اگر ظاهر برای شما مهم نیست، می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند. یا اگر قفسه ها در یک محیط عمومی نصب می شوند یا داشتن یک سیستم جذاب مهم است، گزینه های ارزشمند زیادی برای انتخاب وجود دارد.

 

هنگام تصمیم گیری در مورد پایان کار، استفاده روزمره از فضای ذخیره سازی را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، یک محیط مراقبت های بهداشتی یا یک اتاق اثبات ممکن است بخواهد به فولاد ضد زنگ یا پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) ارتقا یابد در حالی که یک محیط صنعتی با مواد شیمیایی خورنده می تواند از ورقه مقاوم در برابر مواد شیمیایی بهره مند شود.

 

ویژگی های ایمنی قفسه ریلی بایگانی

قفسه های متحرک دارای ویژگی های اساسی ایمنی هستند. اگر می خواهید ویژگی های بیشتری اضافه کنید ، هزینه آن را افزایش می دهید. مطمئناً، برای اینکه سیستم شما از ویژگی های ایمنی بیشتری برخوردار باشد، برای جلوگیری از آسیب در محل کار و هزینه های ناشی از آن، بیشتر تلاش می کنید. هنوز هم، ویژگی های ایمنی اضافه شده برای همه مناسب نیست. به طور معمول ، این به محل ذخیره سازی شما و چگونگی فرایندهای کاری شما بستگی دارد. اگر افراد شما قفسه بندی را زیاد جابجا می کنند و افراد زیادی این کار را انجام می دهند، احتمالاً به طور همزمان، اقدامات احتیاطی برای افزایش ایمنی هوشمندانه است.

 

موقعیت مکانی (جغرافیایی)

باور کنید یا نکنید، موقعیت جغرافیایی نصب سیستم قفسه متحرک شما عاملی در تعیین هزینه یک سیستم است. هر مکانی در منطقه زلزله نیاز به مهندسی اضافی دارد. مناطق زلزله خیز زیادی در ایران وجود د ارد! برنامه ریزی برای خطرات زیست محیطی برای ایمنی و دوام بسیار ضروری است.

 

نصب و راه اندازی

نصب معمولاً 30 تا 35٪ از کل هزینه سیستم قفسه ریلی بایگانی متحرک را تشکیل می دهد. عواملی از قبیل زمان نصب در دسترس، دسترسی به آسانسور حمل بار، محدودیت های صوتی و مسافت طی شده همه از این عوامل می باشد.

در مورد این موضوع فکر کنید، مثل زمانی که می خواهید ماشین بخرید. بسیاری از مدل های مشابه در یک قسمت فروش اتومبیل وجود دارد. هر اتومبیل شما را از A به B می رساند ، اما موتورهای مختلف ، چرخ ها ، سیستم های صوتی و مواد داخلی همگی قیمت گذاری را تغییر می دهند. اگر ماشین دیگری را بخواهید ، این هم به قیمت اضافه می شود.

 

آلارم ها و زنگ ها

ما فضای ذخیره سازی را می فروشیم. ما می دانیم که چیزهای جالب زیادی وجود دارد که می توانید به هر سیستم قفسه بندی ریلی بایگانی اضافه کنید. هرگونه "افزودن" ویژه به سیستم بایگانی ریلی می تواند هزینه را بیشتر کند. به عنوان مثال، مزایای زیادی از چراغ های راهرو، ویترین صفحه نمایش انتهایی و دستگیره های سفارشی برخوردار است. اما انتخاب این گزینه ها می تواند در بودجه شما تأثیر بگذارد.

فن آوری

ممکن است شما این آیتم را به عنوان زنگ یا آلارم دیگری در نظر بگیرید، اما نوآوری در فن آوری، قیمت گذاری سیستم های قفسه متحرک را نیز تغییر می دهد. به عنوان مثال، اگر می خواهید سیستم قفسه بندی را با اتوماتیک کنید یا گزارش دهید که چه کسی در هر راهرو قرار دارد و چه مدت آن ها آنجا هستند، این ویژگی ها به هزینه اضافه می شود.

 

بودجه بندی برای سیستم قفسه بندی بایگانی ریلی

هنگام قیمت گذاری سیستم های قفسه متحرک، همه این عوامل می توانند در هزینه تأثیر بگذارند. دامنه ی قیمت گذاری ما ممکن است کمی گسترده باشد، اما می توانید ببینید که چرا پاسخ به این سوال دشوار است.

برای کارشناسان ما، مهم ترین نکته ارزش است. قفسه بندی و سایر محصولات نمایندگی ما از سطح بالا هستند. در بیشتر موارد، مشتریان ما می توانند چیزی "ارزان تر" پیدا کنند، اما ارزش کلی را فدای آن ها می کنند.

بله، قفسه های متحرک هزینه بیشتری دارند. هنوز هم، ما می خواهیم ارزش نصب یک سیستم سیار با چگالی بالا را که دارای ظرفیت ذخیره سازی یکسان است اما نیمی از اثر ثابت را می گیرد، به مشتریان یادآوری کنیم.

فضای ذخیره سازی متحرک با تراکم بالا بقیه فضای موجود را برای استفاده های دیگر آزاد می کند. همچنین می تواند به کارمندان کمک کند تا در وقت خود صرفه جویی کرده و کارایی بیشتری داشته باشند. پر کردن تمام فضای موجود با سیستم  بایگانی ریلی همچنین ظرفیت اضافی برای سرریز و رشد در آینده را فراهم می کند.

امیدواریم که این مقاله نه تنها به سوال "قیمت قفسه ریلی بایگانی چقدر است؟" بلکه به سوال ناگفته، "ارزش قفسه بندی موبایل چیست؟" پاسخ داده باشد. اگر سوالی دارید،  همین امروز با اوژن تماس بگیرید.

 

منبع:

https://blog.pattersonpope.com/blog/how-much-does-mobile-shelving-cost

www.ozhhanco.com

 

 

مقالات مرتبط:

 امنیت در بایگانی اسناد ضرورت آشنایی با انواع سیستم های بایگانی سیستم بایگانی ریلی چیست؟ قفسه بندی کتابخانه دانشگاه ها و مدارس ضرورت آشنایی با انواع سیستم های بایگانی
امنیت در بایگانی اسنادضرورت آشنایی با انواع سیستم های بایگانی سیستم بایگانی ریلی چیست؟  قفسه بندی کتابخانه دانشگاه ها و مدارس قفسه بندی کتابخانه عمومی

 

 

نویسنده: شیدا عمادی

بازگشت به لیست
مشاوره رایگان و کارشناسی تخصصی