ایزی راک
قفسه بندی ایزی راک (قفسه راک سبک)

معرفی قفسه انبار ایزی راک اوژن

قفسه بندی ایزی راک اوژن مناسب انبار با بار نیمه سنگین و نیمه حجیم با نصب آسان، بدون استفاده از پیچ و مهره و با قابلیت تنظیم راحت فضای بین طبقات می باشد.

شرکت اوژن با تکیه بر خلاقیت، نوآوری، تکنولوژی و با توجه به خلاء موجود در سیستم قفسه بندی انبار، توانسته قفسه بندی صنعتی بسیار کاربردی را طراحی کند. قفسه ایزی راک ، از خانواده قفسه راک است و برای بارهای نیمه سنگین و نیمه حجیم در تنوع قفسه نیمه سنگین و سبک با مزیت نصب آسان، بدون استفاده از پیچ و مهره و با قابلیت تنظیم راحت فضای بین طبقات می باشد. ایزی راک بسیار کاربردی بوده و در صنایع مختلف همچون کارخانه ها، انبارها، سردخانه ها، فروشگاه ها و مراکز آموزشی کاربرد دارد. در صورتی که بتوان تمهیداتی را برای استفاده بهینه از فضای انبار و همچنین بالا بردن دقت و سرعت امور اجرائی انبار ایجاد نمود تاثیر خود را در کاهش بهای تمام شده به واسطه کاهش در هزینه های لجستیک وصرفه جوئی در سرمایه های سازمانی می گذارد.

از این رو شرکت اوژن محصول قفسه بندی ایزی راک را به زنجیره تولید محصولات انبار خود افزوده است.

با توجه به کاربردهای متنوع شما می توانید دامنه وسیع تری از ابعاد دهانه و عمق را برای قفسه انبار نیمه سنگین و قفسه انبار سبک خود انتخاب کنید.

همچنین برای بهره‌وری بیشتر در فضای انبار خود، می‌توانید به راحتی از  ایزی راک ریلی استفاده کنید.

“افتخار است که اوژن سیستم جهان در استفاده از تکنولوژی بروز تجهیزات فیزیکی انبارداری ، درکنار همتایان بین‌المللی خود چون dexion قرار دارد.”

مشاوره رایگان

افزایش فضای انبار، کاهش هزینه

مختص فضای شما

Call us

مشاوره رایگان جهت افزایش فضای انبار و کاهش هزینه مختص فضای شما

با کارشناسان ما (اوژن) تماس بگیرید تا درباره افزایش فضای مفید و کاهش هزینه‌ها با استفاده از قفسه پالت راک انبار اطلاعات بیشتری را دریافت کنید.

قفسه انبار ایزی راک ثابت

ایزی راک ثابت

قفسه بندی انبار کالا با قفسه ایزی راک ثابت اوژن

مزیت های قفسه انبار ایزی راک اوژن

مزایا و ویژگی های قفسه انبار ایزی راک (قفسه راک سبک)

• ایجاد نظم در انبار با قفسه بندی ایزی راک
• بسیار کاربردی بوده و قابل استفاده درکارخانه ها، انبارها، سردخانه ها، فروشگاه ها و مراکز آموزشی
• قابلیت نگهداری ظرفیت بیشترکالا به دلیل ارتفاع بازویی کوچکتر
• زیبایی و ظرافت در طراحی قفسه بندی راک سبک و قفسه راک نیمه سنگین
• نصب سریع و آسان قفسه بندی صنعتی
• قابلیت افزایش و کاهش ارتفاع متناسب با کالا و محصول در تنوع قفسه انبار نیمه سنگین و قفسه انبار سبک
• توان بارگزاری بالا در ایزی راک
• قابلیت دیوایدر یا جداکننده و تقسیم قفسه به دو قسمت مجزا
• قیمت به صرفه تر با توجه به نیاز مشتری

قفسه ایزی راک

قفسه ایزی راک ثابت (قفسه راک سبک)

قفسه ایزی راک ثابت

راحتی نصب قفسه ایزی راک ثابت

قفسه بندی ایزی راک از لحاظ فنی

مشخصه فنی قفسه ایزی راک (قفسه راک سبک)

• مقاطع بصورت دهانه بسته با توان بارگزاری بالا تا 400 کیلوگرم در هر طبقه قفسه ایزی راک
• قابلیت افزایش عمق قفسه ها تا 80 سانتی متر
• قابلیت افزایش طول دهانه ها تا 220 سانتی متر
• قفسه ها در ایزی راک به سادگی قابلیت مونتاژ و دمونتاژ دارد.
• فرآیند رنگ قطعات قفسه بندی صنعتی به صورت خط رنگ پودری الکترواستاتیک کانوایر و تمام رباتیک
• با توجه به نوع و حساسیت قطعه، بسته بندی با پلاستیک حباب دار، پلاستیک مخصوص، سینگل، تسمه بسته بندی و یونولیت انجام می گیرد تا صدمه ای هنگام بارگیری و ارسال صورت نگیرد.
• تمامی قطعات ایزی راک (قفسه راک سبک) دارای شناسنامه و تائیدیه کیفیت از واحد تضمین کیفیت می باشد.

قفسه انبار ایزی راک ثابت

کارشناسی و پشتیبانی از قفسه انبار ایزی راک ثابت (بدون ریل)

کارشناسی قبل و خدمات پس از فروش

خدمات و پشتیبانی اوژن

• بازدید کارشناسان از فضا و ارائه طرح کارشناسی
• ارائه نقشه طرح به صورت دوبعدی و سه بعدی برای قفسه انبار نیمه سنگین و قفسه انبار سبک
• یک سال گارانتی و ارائه خدمات متنوع
• پانزده سال خدمات پس از فروش قفسه بندی ایزی راک (قفسه راک سبک)

قفسه ایزی راک یا راک سبک اوژن را بیشتر بشناسیم

همانطور که می دانید، قفسه بندی انبار یکی از مهم ترین اموری است که در اولویت کاری هر انباری قرار دارد. بنابراین شناخت انواع قفسه انبار به ما در انتخاب بهتر و در نهایت به وجود آوردن شرایط مطلوب تر، کمک شایانی خواهد کرد.

سیستم های قفسه بندی صنعتی سازه های فلزی هستند که برای پشتیبانی از کالاها در یک انبار یا تاسیسات صنعتی طراحی شده اند. در این میان ما قفسه ایزی راک را انتخاب کرده ایم تا برای شما از تمام زیر و بم این نوع قفسه بندی صحبت کنیم تا شناخت خوبی نسبت به این محصول به دست آورید. چرا که این شناخت به شما کمک خواهد کرد که در انتخاب نوع قفسه بندی انبار خود آگاهانه تر تصمیم گیری نمایید.

در ادامه به تعریف قفسه ایزی راک، کاربردهای قفسه بندی ایزی راک، قیمت قفسه ایزی راک و در نهایت به کاربردهای آن خواهیم پرداخت.

 

قفسه ایزی راک چیست؟

نوعی قفسه بندی است که می توان از آن در انبار منازل، انبار کارخانه ها، انبار مواد اولیه، لوازم یدکی و انواع انبارهایی که بتوان کالا و اقلام را به صورت دستی جا به جا کرد، مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع قفسه بندی به دلیل حذف پیچ و مهره ها، سهولت در اجرا و نصب قفسه ها را ایجاد نموده است که آن را به قفسه ایزی راک معروف کرده است. قفسه ایزی راک در دو نوع ثابت و ریلی در شرکت اوژن سیستم جهان تولید و به بازار عرضه می گردد.

قفسه های ایزی راک از متریال های پروفیلی ساخته می شوند. در این نوع سیستم های قفسه بندی انبار می توان کالاهایی نیمه حجیم با وزن نیمه سنگین نگهداری و ذخیره کرد.

"EASY-RACK" یک سیستم ذخیره سازی منحصر به فرد با بازوهای متحرک است که برای نگهداری میله ها، پروفیل ها، لوله ها و به طور کلی انواع کالاهای بلند مناسب است.

ستون ها تعدادی بازو را با کلیپس بازوی جدا شونده نگه می دارند. اپراتور به راحتی می تواند بازو مورد نظر را جدا یا وصل کند و اندازه  مورد نظر را تنظیم کند، به این ترتیب می تواند مواد را با دست، لیفتراک یا جرثقیل بارگیری یا تخلیه کند.

تفاوت بین قفسه ایزی راک ثابت و ریلی

در قفسه انبار ایزی راک ثابت، همانطور که از نام آن پیداست، قفسه ها قابلیت سیال بودن را ندارند، بنابراین مقدار فضایی که برای راهروهای بین قفسه ها داریم، فضای زیادی از انبار را اشغال می کنند.

در قفسه ایزی راک ریلی، قفسه ها روی ریل هایی قرار داده می شوند که زمان استفاده از این قفسه ها، فقط کافیست با حرکت قفسه ها روی ریل، راهروی مورد نظر خود را ایجاد کنید تا به کارهای خود در قفسه ی مربوطه برسید.

ویژگی ریلی بودن قفسه های ایزی راک ریلی مزیتی است که این محصول را نسبت به محصولات دیگر کاملا متمایز گردانیده است. چرا مقدار فضای اشغالی تا 100 درصد در این نوع قفسه ها کاهش میابد.

خرید و قیمت قفسه ایزی راک

برای خرید و قیمت قفسه راک با تیم مهندسین و کارشناسان قفسه بندی اوژن در ارتباط باشید.شرکت اوژن با بیش از پنجاه سال تجربه تولید انواع قفسه های انبار کالا و بایگانی اسناد آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی در سرار سراسر کشور است.برای اطلاع از قیمت ها از طریق شماره تماس 88309044-021 شرکت در خدمت مشتران عزیز هستیم.
تمامی قفسه های راک را در ابعاد شخصی متناسب با ابعاد انبار مشتریان قابل سفارش است.

با این حال تعیین قیمت قفسه ایزی راک، به عوامل زیادی بستگی دارد که تعدادی از آن ها شامل: تعداد قفسه های مورد نیاز، طبقات قفسه های ایزی راک و متریالی که در ساخت این نوع قفسه ها مورد استفاده قرار می گیرد، و ریلی و ثابت بودن قفسه تاثیر مستقیمی روی قیمت قفسه ایزی راک دارد.

نکته مهمی که در مورد قیمت قابل بیان است این است که اگر قفسه ایزی راک سفارشی  شما از نوع ریلی باشد، با توجه به اینکه ویژگی هایی همچون قابلیت جابجایی و سیال بودن به قفسه ها اضافه می شود. قیمت آن را نسبت به قفسه ایزی راک ثابت افزایش میدهد.

اما خرید قفسه ایزی راک گران تر در وهله ی اول ممکن است از لحاظ مالی به مجموعه فشار مالی وارد کند اما با مزیت هایی که از خرید قفسه ایزی راک ریلی عاید شرکت و سازمان می شود، تمام هزینه های نیروی انسانی، اجاره فضا و بسیاری از موارد دیگر را پوشش می دهد و در نهایت خواهید دید که تا چه اندازه خرید ایزی راک ریلی به نفع سازمان تمام شده است.

قفسه ایزی راک در یک نگاه

ظرفیت هر بازو: 600 کیلوگرم
عمق قفسه ها: 500، 700 یا 900 میلی متر
ارتفاع قفسه ها: 200، 300، 400 یا 500 میلی متر
تعداد لایه ها - تک: 3، 4 یا 5. دو برابر: 6، 8 یا 10
طول کل قفسه: 2.5، 3، 4، 4.5، 5، 10.5 یا 11 متر

ویژگی های قفسه ایزی راک در یک نگاه

  • عملکرد سریع و ساده
  • ایمنی
  • صرفه جویی در فضا
  • قابل استفاده برای هر نوع کالای بلند
  • عالی برای بارهای سبک و یا حجیم
  • سیستم مدولار(قابل مونتاژ و دمونتاژ)
  • موجود در بسیاری از نسخه ها (استاندارد یا سفارشی)
  • انعطاف پذیری و امکان داشتن قفسه در ارتفاعات مختلف

کاربردهای قفسه ایزی راک

استفاده از قفسه ایزی راک در مواردی متفاوت دیده شده است که می توان به انبار منازل، انبار مواد اولیه، کارخانه ها، مواد شیمیایی و دارویی، برای نگهدای کتاب ها و مجلات و بسیاری از موارد دیگر اشاره نمود.

اوژن، کیمیاگر فضا در دنیای بایگانی اسناد و انبار کالا