اجرای قفسه بندی انبار باید با توجه به شرایط موجود در فضای محیطی انبار و نوع کالاهای موجود، به دست اقدام برسد. از جمله عوامل مختلفی که ممکن است بر انتخاب قفسه‌های مناسب برای قفسه بندی انبار تاثیر بگذارند، شامل نوع کالا، اندازه و ابعاد کالا، سطح دسترسی، مدت زمان نگهداری کالا، فضای موجود و محیط انبار است.
اوژن با توجه به ویژگی‌های انبار شما، بهترین قفسه را برای انبار شما پیشنهاد می‌دهد.برای دریافت مشاوره رایگان، ابتدا تصاویر مرتبط را مشاهده کرده و سپس با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قفسه ایزی راک ریلی
قفسه ایزی راک ریلی
قفسه پانل راک ریلی
قفسه پانل راک ریلی
قفسه بندی پالت راک اتوماتیک
قفسه بندی موبایل راک
قفسه ایزی راک
قفسه ایزی راک ثابت

استعلام قیمت و خرید قفسه انبار

پاسخ این سوال را از کارشناسان ما بپرسید

اوژن اولین تولید کننده قفسه های انبار کالا و بایگانی اسناد در ایران

قفسه ایزی راک ریلی
قفسه ایزی راک ریلی

قفسه ایزی راک ریلی

قفسه بندی انبار ایزی راک ریلی اوژن، برای انبارهایی با بار نیمه سنگین و نیمه حجیم که توسط نیروی انسانی و دستی بارگذاری می‌شوند، مناسب است.

این قفسه ها قابلیت 100% صرفه جویی در فضای انبار را دارد.
بنابراین استفاده از این محصول با توجه به هزینه های زمین، انرژی و نیروی انسانی توجیه بالایی داشته و یکی از به صرفه ترین نوع قفسه بندی در انبار ها می باشد.
قفسه ایزی راک ریلی به منظور نظم بیشتر و همچنین دسترسی آسان به اقلام مختلف استفاده می گردد.

بنابراین این نوع قفسه صنعتی مناسب برای اجرا و نصب قفسه انبار مواد غذایی، قفسه بندی انبار دارو، قفسه بندی انبار قطعات یدکی، با حجم و وزن کم یا متوسط می باشد. 

این نوع قفسه ها براساس نیاز مشتری در چند مدل مختلف در ایران تنها توسط شرکت اوژن طراحی و تولید می گردد. جهت مشاهده اینکه آیا این نوع قفسه مناسب انبار کالای شما میباشد بر روی لینک زیر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قفسه بندی انبار
قفسه بندی ایزی راک ثابت

قفسه ایزی راک ثابت

قفسه بندی انبار با ایزی راک ثابت (بدون ریل) اوژن ، برای انبار هایی با بار نیمه سنگین، نیمه حجیم و سبک ، بدون استفاده از پیچ و مهره و با قابلیت نصب و تنظیم راحت فضای بین طبقات می باشد.

با استفاده از قفسه ایزی راک ثابت شرکت اوژن، در صورت ایجاد تمهیداتی برای بهره‌وری بهتر از فضای انبار و افزایش دقت و سرعت امور اجرائی انبار، تاثیر مثبت خود را در کاهش بهای تمام شده از طریق کاهش هزینه‌های لجستیک و صرفه‌جویی در سرمایه‌های سازمانی نشان می‌دهد.

با توجه به کاربردهای متنوع شما می توانید دامنه وسیع تری از ابعاد دهانه و عمق را برای انبار خود انتخاب کنید جهت آگاهی از جزئیات بیشتر این نوع قفسه بندی بر روی لینک زیر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قفسه صنعتی
قفسه صنعتی پالت راک اتوماتیک
قفسه صنعتی | قفسه بندی صنعتی انبار

قفسه بندی انبار با قفسه پالت راک اتوماتیک

قفسه پالت راک اتوماتیک یا موبایل راک اوژن با حرکت هوشمند و اتوماتیک قفسه ها امکان نگهداری اقلام سنگين، حجیم دارد.
این محصول یکی از پیشرفته‌ترین قفسه‌های اتوماتیک برای بهینه‌سازی فضا در انبارها با اقلام سنگین است چرا که مهم ترین مزیت قفسه بندی صنعتی موبایل راک 300% صرفه جویی در فضای انبار می باشد.

حرکت قفسه‌ها در پالت راک اتوماتیک توسط نیروی محرکه الکتریکی صورت می‌گیرد، و می‌تواند به صورت تکی یا گروهی انجام شود. قفسه بندی صنعتی موبایل راک، بتوسط صفحه نمایشگر گرافیکی، به راحتی قابل کنترل است و همچنین امکان اتصال به نرم‌افزارهای انبار را دارا می‌باشد.

قفسه بندی صنعتی پالت راک اتوماتیک در انبار با اجناسی که برروی پالت یا باکس پالت نگهداری می شوند و برای جابه جایی اقلام از ماشین های حمل بار مثل لیفتراک استفاده می شود، کاربرد دارد.

بنابراین این نوع قفسه صنعتی مناسب برای اجرا و نصب قفسه انبار مواد غذایی، قفسه انبار دارویی، قفسه بندی انبار قطعات یدکی با حجم و وزن بالا می باشد. 
جهت اطلاع از جزئیات این محصول بر روی لینک زیر کلیک کنید یا با کارشناسان اوژن تماس بگیرید.

قفسه صنعتی پانل راک
قفسه صنعتی پانل راک ریلی

قفسه بندی انبار با قفسه پانل راک ریلی

قفسه پانل راک ریلی برای استفاده در انبارهایی با کالای پرحجم و وزن متوسط یا نیمه سنگین مناسب است و امکان بارگذاری به صورت دستی را فراهم می‌کند.

حرکت قفسه ها در سیستم ریلی بوسیله نیروی انسانی و بصورت دستی می باشد.

استفاده ازاین نوع قفسه در انبار ها با توجه به هزینه های زمین، انرژی و نیروی انسانی توجیه بالایی دارد چرا که امکان 100 درصد صرفه جویی در فضای انبار بوجود می آید .
قفسه پانل راک ریلی همچنین با دارا بودن نمایشگر گرافیکی عیب‌یاب، امکان تشخیص اشکال را فراهم می‌کند. این سیستم همچنین با ویژگی کلاچ، توانایی خلاص کردن به حالت ریلی مکانیکی و تبدیل به ریلی الکترونیکی را داراست.
جهت اطلاع از جزئیات این قفسه بر روی لینک زیر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

استعلام قیمت قفسه برای انبار را از ما بخواهید

پاسخ این سوال را از کارشناسان ما بپرسید

اوژن اولین تولید کننده قفسه های انبار کالا و بایگانی اسناد در ایران

قفسه انبار پانل راک ثابت

قفسه پانل راک ثابت

قفسه بندی پانل راک( بالکی راک) برای نگهداری مواد اولیه و محصولات با حجم متوسط و نیمه سنگین در انبار های مرتفع که توسط نیروی انسانی و دستی یا لیفتراک های مخصوص بارگذاری می گردد، طراحی شده است.
قفسه انبار پانل راک (بالکی راک) اوژن سیستم جهان در انبارهای نیمه ساخته، ملزومات مصرفی، محصول نهایی، قطعات یدکی و مواد اولیه مورد استفاده می باشد.

همچنین با توجه به ارتفاع سوله های انبار، شرکت اوژن اقدام به تولید محصول قفسه انبار پانل راک می کند. بنابراین می توان با راهرو بندی و استفاده از پلکان قفسه بندی پانل راک را در دو تا چهار طبقه تکرار نموده و از حداکثر ارتفاع سالن بهره برد.

جهت اطلاع از جزئیات این قفسه بر روی لینک زیر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قفسه سردخانه

قفسه‌بندی سردخانه اوژن با استفاده از ورق گالوانیزه، توانایی تحمل بار تا ۶۰۰ کیلوگرم در هر طبقه را داراست و امکان شستشو با آب را فراهم ساخته است، که این ویژگی‌ها آن را به یک محصول پرفروش تبدیل کرده است.

نگهداری و افزایش طول عمر محصولات غذایی و کشاورزی یکی از مسائل مهمی است که تولیدکنندگان صنایع غذایی در سراسر جهان با آن مواجه هستند.

یکی از چالش‌هایی که در این راستا وجود دارد، کمبود فضای سردخانه برای قفسه‌بندی محصولات داخل سردخانه و نیز نقص در تجهیزات و روش‌های نگهداری است.

شرکت تولیدکننده قفسه‌های انبار اوژن علاوه تولید قفسه سردخانه ثابت به منظور کمک به افزایش ظرفیت نگهداری محصولات غذایی و کشاورزی در سردخانه، محصول "قفسه‌بندی سردخانه ریلی" را طراحی و تولید کرده است.

جهت اطلاع از جزئیات این قفسه بر روی لینک زیر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قفسه انبار پوش بک

قفسه انبار پوش‌بک یک سیستم متحرک انبار است که ظرفیت بارگیری انبار را چندین برابر افزایش می‌دهد. در این سیستم، بار با استفاده از نیروی ثقل از دهانه ورودی به سمت دهانه خروجی حرکت کرده و در نوبت برداشت توسط سیستم ترمز متوقف می‌شود. این قفسه ها از سیستم LIFO (اولین خروجی از آخرین ورودی) در انبارها استفاده می‌کند، بنابراین برای انبارهایی که تاریخ انقضای کالا اولویت ندارد، انتخاب مناسبی محسوب می‌شود.

استفاده از این سیستم باعث حداکثر استفاده از سطح و فضای انبار می‌شود و همچنین صرفه‌جویی قابل توجهی در استفاده از نیروی انسانی و وسایل حمل و نقل را به ارمغان می‌آورد.

قفسه انبار خود راهرو

قفسه‌ انبار خود راهرو توسط اوژن برای انبارهایی با اقلام سنگین، تنوع کم و حجم زیاد، طراحی شده است تا راهروهای اضافی را از بین ببرد و از فضای انبار بیشتر بهره ببرد.

در این نوع قفسه بندی که به درایوین راک معروف است، با استفاده از لیفتراک برای جابجایی محصولات در راهروهای ایجاد شده در انبار، اجرا می‌شود.

استفاده از قفسه‌بندی خود راهرو برای از بین بردن راهروهای اضافی و غیر کارآمد در انبار، به این صورت است که فقط لیفتراک می‌تواند وارد این راهروها شود و مواد و محصولات را با استفاده از پالت‌ها جابجا کند.

در قفسه‌ انبار درایوین از روش LIFO (آخرین ورودی از اولین خروجی) استفاده می‌شود. با راهنمایی و مشاوره تخصصی کارشناسان اوژن، می‌توانید بهترین قفسه‌بندی انبار را در محیط انبار خود پیاده‌سازی کنید.

جهت اطلاع از جزئیات این قفسه بر روی لینک زیر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قفسه روتو اسمارت

قفسه بندی مکانیزه روتو اسمارت جهت انبار و نگهداری انواع کالاهای مهم و حساس، کالاهای پزشکی، دارویی، نظامی و امنیتی کاربرد دارد و به صورت چرخش عمودی کار می کند. قفسه بندی انبار با روتو اسمارت در اصل قفسه هایی با چرخش دورانی هستند که با دستور اپراتور به بالا یا پایین حرکت می کنند تا فرمان دریافتی را اجرا کنند و اقلام مورد نیاز را بر روی میز دسترسی تحویل دهد.

جهت اطلاع از جزئیات این قفسه بر روی لینک زیر کلیک کنید یا با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

قفسه کالو اسمارت

قفسه بندی هوشمند کالو اسمارت جهت نگهداری انواع کالاهای فروشگاهی، فروشگاه های اینترنتی، پزشکی، دارویی، نظامی و امنیتی به کار برده می شود.قفسه کالو اسمارت دارای حرکت افقی توسط پنل برای فراخوانی کالا می باشد.
این قفسه بطور چشمگیری ظرفیت ذخیره سازی خود را از طریق استفاده بهینه از عمق اتاق بالا می برد.

قفسه بندی انبار صنعتی

قفسه بندی انبار صنعتی یک فرایند مهم در مدیریت انبار و ذخیره‌سازی کالا و اجناس در انبارهای صنعتی است. این فرایند شامل تقسیم و مرتب کردن فضای انبار به گونه ای است که کالاها به بهترین شکل ممکن مرتب و دسترسی پذیر باشند. 

برای قفسه بندی انبار صنعتی، ابتدا نیاز به بررسی کالا و فضای انبار توسط  کارشناسان شرکت اوژن سیستم جهان می‌باشد. سپس با توجه به اندازه، وزن، شکل و نوع کالاها، طراحی مناسبی برای قفسه‌ها و سیستم‌های قفسه بندی انجام می‌شود. قفسه‌ انبار صنعتی شامل قفسه‌های ثابت، قفسه‌های ریلی (صرفه جویی در فضا)، قفسه‌های هوشمند و سایر انواع قفسه‌ها می‌شوند.

قفسه بندی انبار صنعتی به منظور افزایش بهره‌وری، بهبود دسترسی به کالاها، کاهش زمان جستجو و سهولت در مدیریت موجودی انبار انجام می‌شود. علاوه بر این، این فرایند می‌تواند به بهبود ایمنی در محیط انبار کمک کند و خطراتی مانند آسیب به کالاها را کاهش دهد.

شرکت اوژن افتخار دارد در کنار همتایان بین المللی خود از جمله شرکت dexion ، Rapid Racking  ، warehouserack ، AR Racking به تولید با کیفیت ترین قفسه های انبار در ایران تولید کند.

قفسه انبار کارخانه

قفسه انبار کارخانه

قفسه بندی انبار کارخانه

قفسه‌بندی انبار کارخانه یک جزء بسیار مهم و حیاتی در مدیریت کارخانه‌ها است. بنابراین در نظر گرفتن موارد زیر در قفسه‌بندی انبار کارخانه بسیار مهم است:

 • نوع کالا:

کالاهایی که انبار می‌شوند باید بر اساس نوع آن دسته‌بندی شوند، مثلاً کالاهای فلزی، الکترونیکی، مواد غذایی و غیره

اندازه و ابعاد کالاها: کالاها باید بر اساس ابعاد و اندازه ای که دارند، به گونه‌ای در قفسه‌ها قرار گیرند که فضای انبار بهینه استفاده شود و دسترسی به کالاها آسان باشد

 • ویژگی‌ فیزیکی کالاها :

ویژگی‌های مانند وزن، شکل، حساسیت به دما یا رطوبت کالا در قفسه بندی انبار کارخانه تاثیر دارد

 • فرایند‌ انتقال کالاها :

در فرآیند قفسه بندی انبار کارخانه مسیرهای حرکت و انتقال کالاها در داخل انبار باید به گونه‌ای در نظر گرفته شود که جریان کالاها بهینه باشد و زمان انتقال کالاها به حداقل برسد

 • استفاده از تجهیزات:

استفاده از تجهیزات مانند لیفتراک، گاری، پالت‌ها و ... باید در طراحی قفسه‌بندی انبار کارخانه مد نظر قرار گیرد تا ایمنی در حرکت کالاها بالا رود

 • برچسب‌گذاری:

کالاها باید به طور واضح و دقیق برچسب‌گذاری شوند تا هویت، موقعیت و دیگر جزئیات آنها را به راحتی تشخیص داده شود.

 • ایمنی:

قفسه‌بندی انبار کارخانه باید طوری طراحی شوند که حوادث و آسیب‌های احتمالی را کاهش دهند و ایمنی کالا و همین طور کارکنان را تضمین کنند.قفسه های ریلی و اتوماتیک ساخته شده با تکنولوژی رو جایگزین مناسبی برای قفسه فلزی صنعتی قدیمی می باشد.

چرا قفسه فلزی برای انبار کارایی لازم را جهت استفاده بهینه از فضای انبار نخواهد داشت.

به طور کلی، در نظر گرفتن این موارد در قفسه‌بندی انبار کارخانه، به بهبود جریان کار و بهره‌وری انبار کارخانه کمک می‌کند و کارایی و عملکرد کارخانه را بهبود می‌بخشد

قیمت قفسه انبار | خرید قفسه انبار (قیمت قفسه بندی انبار صنعتی و قفسه بندی انبار کوچک)

خرید و قیمت قفسه بندی انبار

برای اطلاع از شرایط خرید و قیمت قفسه‌های انبار می‌توانید با تیم کارشناسی و مهندسی اوژن سیستم جهان در ارتباط باشید و مشاوره رایگان برای تجهیز و قفسه بندی انبار خود دریافت کنید.انبارها به دلیل متنوع بودن  اندازه فضا نیاز به قفسه بندی های مناسب خود دارد دارد تا بتوان بهترین بهره وری را از فضای موجود انجام داد.

در حالت کلی قیمت قفسه ریلی و اتوماتیک به نسبت قیمت قفسه فلزی قدیمی بالاتر است اما با توجه به افزایش کارایی و بهروری هزینه های جانبی زیادی از جمله منابع انسانی را کاهش می دهد.

قیمت قفسه صنعتی به نسبت قفسه بندی انبار کوچک با توجه به تداد قفسه ها بالاتر خواهد بود.

 

سخن آخر

شرکت اوژن سیستم جهان اولین کارخانه قفسه انبار در ایران، ارائه دهنده ی انواع سیستم های قفسه بندی انبار، قفسه های صنعتی هوشمند و قفسه های ریلی، بزرگ ترین و باسابقه ترین شرکت تولیدکننده قفسه های انبار است.

جهت مشاوره برای انتخاب بهترین نوع قفسه بندی انبار خود، همین حالا با شماره های 02188838838 و 02188309044 تماس حاصل نمایید. کارشناسان متخصص ما از اولین مرحله تا آخرین مرحله در کنار شما خواهند بود تا بتوانید به ایده آل های خود دست یابید.

منبع: www.ozhanco.com

3 دیدگاه در “قفسه بندی انبار | قفسه انبار | قفسه صنعتی

 1. احمد رضا حیدری گفت:

  قیمت قفسه انبار جقدر است

 2. رضا احمدی گفت:

  سلام مرسی از توضیحات کاملتون. قفسه هایی که تولید میکنید فقط قفسه صنعتی است؟

 3. رحیم صباغی گفت:

  من قفسه پیچ و مهره های میخوام دارین شما؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *