مقالات بایگانی اسناد

کمد بایگانی ریلی چه مزیت هایی دارد؟

مزیت کمد بایگانی ریلی

کمد بایگانی ریلی چه مزیت هایی دارد؟

کمبود فضای ذخیره سازی و نگهداری برای اسناد، مدارک، پرونده ها و کاغذهای مهم ممکن است به دنبال آن مشکلاتی را برای پیگیری و یافتن آن ها به وجود آورد.

استفاده از کمد بایگانی ریلی یکی از امکاناتی است برای جلوگیری از بهم ریختگی و آشفتگی ها پیشنهاد می شود. این که کمد بایگانی ریلی چیست، چه مزیت هایی را ایجاد می کند، قیمت کمد بایگانی ریلی و چگونه می توان آن را تهیه کرد در ادامه به پاسخ این سوالات خواهیم پرداخت. با اوژن سیستم جهان همراه باشید.

کمد بایگانی ریلی چیست؟

کمد هایی که به منظور نگهداری زونکن ها و پوشه ها که شامل اسناد و مدارکی مهم می باشد را کمد بایگانی می نامند. استفاده از کمد بایگانی ممکن است هر چند وقت یکبار صورت گیرد و یا ممکن است ماه ها و سال ها زمان ببرد تا از آن ها استفاده شود. به همین منظور با پیشرفت علم و تکنولوژی برای استفاده بهینه از فضا و نگهداری مطلوب از اسناد و مدارک کمد بایگانی ریلی پا به میدان گذاشت.

قفسه ریلی، متشکل از چندین قفسه بایگانی است که بر روی ریل قرار گرفته اند. این کمدها متحرک هستند و می توان هر زمان که به آن ها نیاز داریم، به صورت مکانیکی یا اتومات آن ها را جابه جا کنیم. به این نوع کمدها بایگانی ریلی نیز گفته می شود.

درباره عملکرد بایگانی ریلی  بیشتر بدانید.

مزایای کمد بایگانی ریلی

1- به شما امکان می دهد از فضای خود به طور کارآمد استفاده کنید

قفسه های بایگانی متحرک به طور بالقوه می توانند ظرفیت ذخیره سازی شما را در مقایسه با قفسه های سنتی افزایش دهند. شما می توانید با به دست آوردن 100٪ ظرفیت ذخیره سازی یا با کاهش 50٪ جای ذخیره سازی، از فضای فعلی خود نهایت استفاده را ببرید. اوژن، به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولید کننده بایگانی ریلی تهران می تواند بهترین پیشنهادات را برای داشتن فضای بهینه به شما ارائه دهد.

همچنین مقاله مزیت استفاده از قفسه کتابخانه فلزی متحرک در کتابخانه دانشگاه را مطالعه کنید.

2- سازماندهی اسناد و مدارک را بهبود می بخشد

نصب کمد بایگانی متحرک می تواند به شما کمک کند تا پرونده ها و مطالب خود را به طور منظم تنظیم کنید. این امر باعث می شود که شما بتوانید به راحتی وسایل ذخیره شده دسترسی داشته باشید و آن ها را سریعاً پیدا و بازیابی کنید و در نتیجه باعث افزایش روحیه و بهره وری کارمندان شوید.

3- ذخیره سازی قابل برنامه ریزی

سیستم های قفسه غلتکی یا قفسه های متحرک را می توان بر اساس نیازهای ذخیره سازی فردی تغییر داد. اگر جعبه های حجیم را ذخیره می کنید یا فقط پوشه ها را بایگانی می کنید، قفسه بندی موبایل یک گزینه هوشمند است. جعبه های بزرگ یا بارهای سنگین را می توان با قفسه های عمیق و کالسکه های سنگین تحمل کرد، در حالی که اندازه گیری های از قبل پیکربندی شده می تواند پرونده های شما را کاملاً ذخیره کند.

4- به شما اجازه می دهد برای توسعه برنامه ریزی کنید

قفسه های متحرک مزایای طولانی مدت برای کسب و کار شما دارند. اینها بیشترین تراکم ذخیره سازی را در مقایسه با قفسه های سنتی فراهم می کنند، به شما امکان می دهد برای گسترش کوتاه مدت یا بلند مدت در فضاهای موجود برنامه ریزی کنید.

درباره تفاوت کمد بایگانی و کمد بایگانی ریلی شرکت اوژن  بیشتر بدانید.

5- افزایش امنیت ذخیره سازی

هر سیستم ذخیره سازی موبایل ممکن است دارای یک دستگاه قفل باشد اما قفسه های سیار با سیستم الکتریکی می توانند بهترین امنیت را برای شما فراهم کنند. با دسترسی الکترونیکی یا از راه دور محافظت می شود ، این تضمین می کند که فقط افراد مجاز قادر به باز کردن راهروها و دسترسی به پرونده ها خواهند بود. این می تواند به کاهش سرقت کمک کند.

6- محیط امن تر

سیستم های قفسه بندی متحرک با قدرت می توانند خطر بالقوه را برای اپراتورها و اقلام ذخیره شده آن از بین ببرند. با استفاده از این سیستم های الکترونیکی، از تلاش فیزیکی کمتری استفاده می شود و ایمنی کاربران و همچنین مواد ذخیره شده را تضمین می کند.

درباره تفاوت کمد کتابخانه و کمد کتابخانه ریلی شرکت اوژن  بیشتر بدانید.

7- مقرون به صرفه

در مقایسه با سیستم کابینت بایگانی سنتی، قفسه های متحرک بدون ایجاد هزینه اضافی می توانند فضای ذخیره سازی بیشتری را در همان فضا به شما بدهند. این به شما فضای کف بیشتری می دهد که می توانید از آنها به طور مولد استفاده کنید.

قیمت کمد بایگانی ریلی

برای اینکه از قیمت کمد بایگانی ریلی آگاهی یابید، نیاز به یکسری اطلاعات دارید که می توانید آن ها را خودتان بدست آورید یا از متخصص این حوزه درخواست نمایید که این اطلاعات را با حضور در مکان پروژه به شما ارائه دهد.

مساحت مکانی که برای نصب کمد بایگانی ریلی درنظر گرفته اید، تعداد کمدها، تعداد طبقاتی که در کمدها تعبیه می شود در قیمت کمد بایگانی در نظر گرفته می شود.

موارد دیگری همچون: استفاده از قفل مرکزی، مکانیکی یا اتومات بودن در قیمت کمد بایگانی ریلی تاثیر می گذارد.

در نهایت فقط کافیست اطلاعات مورد نظر را به کارشناسان متخصص در این حوزه ارائه دهید تا قیمت کمد بایگانی را به طور دقیق به شما ارائه دهند.

درباره کمد کشویی بایگانی  شرکت اوژن  بیشتر بدانید.

به طور کلی، واحدهای قفسه بایگانی متحرک تقریباً 50٪ از فضای کلی کف را کاهش می دهند. علاوه بر این، این واحدهای ذخیره سازی همچنین می توانند فضای ذخیره سازی را در مقایسه با کمدهای معمولی حدود 50 تا 100 درصد افزایش دهند.

بنابراین، اگر می خواهید فضای ذخیره سازی موجود خود را به حداکثر برسانید، واحد قفسه بندی موبایل یا کمدهای بایگانی ریلی را که بهترین انتخاب است برگزینید.

اوژن ، کیمیاگر فضا در دنیای بایگانی اسناد و انبار کالا

منبع: www.ozhanco.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *